KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406350
nr 1640 6350
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad LH, blomsterstilleben. Olja på duk, 54x44 cm, yttermått inklusive ram: 66x57 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2024
kl 18:24:32
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)